ANMET

jesteśmy na rynku od 1998 roku.

_____________________

Firma „ANMET” powstała w 1998 roku. Od początku naszej działalności staramy się o wysoką jakość i rzetelność naszych usług. Specjalizujemy się w recyklingu odpadów takich jak złom stali, aluminium, miedzi, mosiądzu, cynku, ołowiu, tworzyw kompozytowych.

Wśród stałych kontrahentów firma cieszy się szczególnym uznaniem za solidność, terminowe płatności oraz rzetelną klasyfikację materiału.

Nasza firma zajmuje się recyklingiem śmigieł elektrowni wiatrowych. Poszukujemy rozwiązań, które umożliwią ponowne wykorzystanie śmigieł z elektrowni przeznaczonych do rozbiórki. Opracowaliśmy technologię odzysku włókien węglowych ze śmigieł wiatraków, przy czym jako jedyni w świecie możemy odzyskiwać włókna o długości do 8 metrów.

Prowadzimy badania nad wykorzystaniem włókien z recyklingu do produkcji laminatów. W tym celu podjęliśmy badania naukowe z udziałem Politechniki Warszawskiej. Uczelnia ta, prowadziła na nasze zlecenie badania wytrzymałościowe włókien węglowych z recyklingu oraz laminatów tworzonych na ich bazie. Inną uczelnią wyższą, z którą współpracujemy, jest Politechnika Rzeszowska. Podjęliśmy z nią współpracę, której owocem ma być budowa mostów, kładek, z wykorzystaniem śmigieł wiatraków.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ?

Zapraszamy do kontaktu